İzmir Panel Çit Dünyası Kurumsal

İzmir Panel Çit Dünyası muhtelif ebat ve göz aralığında helezon örgü teli, dikenli tel, kafes teli üretimi yapan fabrikasıyla, TSE standartlarında muhtelif uzunluk ve kalınlıklarda döküm yapılan beton direk sahasıyla, çevre düzenlemesi ve komple tel çit uygulama ve taahhütleriyle, Türkiye’nin her tarafında hizmet verebilecek olanaklara sahip bir kuruluştur.
 

İzmir Panel Çit Dünyası örme sektöründeki bilgi, güven, devamlılık, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz deneyimli ekibimizle sektörde daha kaliteli ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz.
 

Şirketimizin vizyonu sağlamlık ve dürüstlüktür. Aynı zamanda kullandığımız malzemeleri kendimiz işlediğimiz için sizden yüksek fiyatlar talep etmeyiz. Size sadece arkanıza yaslanıp özel mülkünüzün çevrelenmesini izlemek kalır.
 

Dürüst işçilik ilkemiz dolayısıyla malzemeden çalmayız ve montajda en sağlam uygulamayı garanti ederiz. Bu yüzden devamlı desteğimiz açıktır. Amacımız İzmir ve çevresinde tel örgü, panel çit çevreleme konusunda bir numaralı firma olmaktır. Bu zor misyon ile çıktığımız yolda sizden tek beklentimiz iş tamamlandıktan sonra memnun olarak bizi uğurlamanızdır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol